Crna Kronika Slavonija

Pijani gosti napravili kaos u kafiću, a kaznu zaradila i konobarica

Pijani gosti napravili kaos u kafiću, a kaznu zaradila i konobarica

Dvojica muškaraca vikom i galamom uznemiravala su goste u ugostiteljskom objektu u središtu Slavonskog Broda, a prekršajno će odgovarati i zaposlenica koja ih je nastavila posluživati alkoholom

U jednom ugostiteljskom objektu u središtu Slavonskog Broda 25. lipnja oko 13.30 sati alkoholizirani 55-godišnjak i 41-godišnjak narušavali su javni red i mir vikom i galamom, pri čemu su uznemiravali ostale goste.

Policijski službenici priveli su ih u policijsku postaju te protiv obojice podnose optužne prijedloge Općinskom sudu u Slavonskom Brodu zbog prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Kazna i za zaposlenicu

Osim dvojice muškaraca, prekršajno je sankcionirana i 31-godišnja zaposlenica ugostiteljskog objekta.

Naime, policija joj je uručila obavezni prekršajni nalog jer je, unatoč njihovom alkoholiziranom stanju, nastavila posluživati goste alkoholnim pićima, čime je također prekršila odredbe Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.